L'Osteria

Národní 135/14
11000 Praha 1 Nové Město, Česká republika
Tel: +420 739 292 779
URL: http://www.losteria.net
Facebook: L'Osteria
Kontaktná osoba: Lucie Lacko
Logo L'Osteria
Pizzerie
Praha 1 Nové Město
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup Dohodou

Pro L’Osteria „MASARYČKA“ a "NÁRODNÍ"

Domácí pracovní prostředí s pravou italskou atmosférou. Práce v mladém kolektivu, který sdílí své záliby a kde můžeš kariérně růst – to vše je L’Osteria. Pracovat v L’Osteria znamená, stát se součástí naší LA FAMIGLIA, kterou spojuje láska k italské kuchyni. Naší chybějící ingrediencí jsi TY!

 Nabízíme:
*Příležitost kariérně se rozvíjet a posouvat se dál
*Zázemí mezinárodní společnosti
*Příjemné pracovní prostředí
*Spolupráci v mezinárodním týmu
*Práci, která je dobře, včas a pravidelně placená

 Náplň práce:
*Zodpovědnost za provoz celé restaurace
*Řízení pracovního kolektivu a jeho kontrola, hodnocení a motivace
*Vedení skladového zboží a surovin, inventarizace
*Řešení operativních úkolů a krizových situací

 Očekáváme:
*Úspěšně dokončené vzdělání pro gastronomii/hotelnictví nebo pracovní zkušenosti v této oblasti
*Výtečné komunikační schopnosti
*Reprezentativní a profesionální vystupování, příjemné, férové jednání, šarm a srdečnost
*Manažerské a organizační schopnosti
*Hledáme flexibilní, dynamické lidi odolné vůči stresu, kteří mají zájem o svou profesi
*Velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou, další jazyk výhodou
*Trestní bezúhonnost

Máš chuť pro nás pracovat? Tak přijď do naší LA FAMIGLIA a zažij každý den Bella Italia. Staň se součástí našeho rozrůstajícího dynamického týmu.

Jsme rádi, že jsi to dočetl až sem, teď už jen zbývá zaslat nám životopis nebo zavolej na tel.: 739 292 779.

L'Osteria

Moderní designová restaurace v samém srdci Prahy. Hlasitá hudba a srdečný servis s živou atmosférou pravé Itálie, to je L'Osteria La Famiglia. Vždy pracujeme s velkou porcí Amore, s kapacitou 250 míst a velkou letní terasou jsme vždy vytížení na 100%. Čekáme právě na Tebe!!!!