Holiday Inn Prague Congress Centre

Na Pankráci 15/1684
140 00 Praha 4, Česká republika
Tel: 739539288
URL: http://www.holidayinn.cz
Kontaktná osoba: Adriana Sirná
Logo Holiday Inn Prague Congress Centre
Hotel
Praha 4
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup dohodou, Ihneď

Hotel Holiday Inn Prague přijme do svého týmu nadšené kolegy/kolegyně, kteří se chtějí podílet na zvyšování kvality služeb společně s přátelským týmem ostatních kolegů.

Pozice: ČÍŠNÍK / SERVÍRKA pro hotelovou restauraci

Pracovní doba: denní/odpolední směny

Náplň práce

Obsluha a péče o naše hosty.

Komunikace s hosty.

Samostatná práce.

Příprava banketních prostor pro akce a eventy.

Další úkoly zahrnují:

Obsluha během akcí.

Zajišťování podpory klientům, včetně základní asistence ke konferenční technice.

Zajišťování rozvozu objednávek cateringových služeb.

Požadujeme

Praxe v oblasti gastronomie a servisu výhodou.

Zájem o obor a nadšení pro práci.

Příjemné a profesionální vystupování.

Vynikající komunikační dovednosti a radost z obsluhy hostů.

Znalost českého a anglického jazyka minimálně na úrovni B2.

Znalost dalšího jazyka a praxe v oboru jsou výhodou.

Ponúkame

Stabilní pracovní prostředí v rámci silné mezinárodní společnosti pod značkou IHG® Hotels & Resorts.

5 týdnů dovolené + 3 sick-days.

Stravování s příspěvkem zaměstnavatele.

Práci v přátelském týmu a příjemném prostředí.

Příspěvek na penzijní připojištění nebo benefitní systém Cafeterie

Program MultiSport.

Možnost ubytování za zvýhodněné zaměstnanecké ceny v rámci řetězce IHG® Hotels & Resorts.

Možnost parkování v zaměstnaneckých garážích za zvýhodněné ceny.