Perfect Canteen

Jemnická 1138/1
14000 Praha 4, Česká republika
Tel: 774191864
URL: http://perfectcanteen.cz
Kontaktná osoba: Michaela Řeháková
Logo Perfect Canteen
Reštaurácia
Praha 4
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Čeština
Septim
Nástup dohodou, Ihneď

Chcete mít stálé a jisté zaměstnání v příjemném prostředí firemní restaurace? Chcete do práce chodit rádi a každý den se těšit na přátelský kolektiv a milé a stálé zákazníky? Přijmeme nového spolehlivého a usměvavého kolegu nebo kolegyni na pozici BARISTA v kavárně v naší nové restauraci Roztyly Plaza přímo u metra Roztyly.

Náplň práce

Co u nás budete mít na starosti?

Budete profesionálně a s úsměvem obsluhovat hosty, vařit jim kávu a prodávat doplňkový sortiment (zákusky, obložené bagetky, jogurty...)

Budete tváří naší kavárny. Prozákaznický přístup a příjemné vystupování je základ.

Požadujeme

Jak si vás představujeme?

Moc rádi vás vše naučíme, budeme ale rádi, pokud ovládáte různé druhy vaření kávy.

U nás najdou příležitost lidé zodpovědní, pečliví a profesionální. A takoví jsme i my!

Ponúkame

Co vám nabízíme?

Dlouhodobou spolupráci se stabilním zaměstnavatelem.

Velmi přátelský kolektiv a pohodovou atmosféru.

Dobré jídlo během celého dne a slevy na naše produkty a jídlo s sebou.

Nabízíme vzdělávací a teambuildingové akce.

Máme k dispozici benefity pro váš volný čas, jako například zcela zdarma vstupy do ZOO Praha, do Botanické zahrady, do jednoho z pražských aquaparků a budete-li chtít, máte možnost od nás získat MultiSport kartu.