Spojka Karlín

Pernerova 35
186 00 Praha 8, Česká republika
URL: http://www.spojka-karlin.cz
Facebook: https://www.facebook.com/SpojkaKarlin
Kontaktná osoba: Martin Kolář
Logo Spojka Karlín
Reštaurácia
Praha 8
Brigáda
150,-Kč na hodinu
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Chceš se zapojit do našeho skvělého týmu v jedné z nejoblíbenějších restaurací v Karlíně? Hledáme brigádníka/brigádnici, který/á nám pomůže udržovat naše prostředí čisté a příjemné pro naše hosty.

Náplň práce

- Příprava restaurace na servis (brunch, obědy, večeře)

- Pomoc při udržování pořádku a čistoty v restauraci

- Spolupráce s ostatními členy týmu na zajištění plynulého chodu restaurace

- Příležitostná asistence při přípravě akcí a speciálních událostí

Požadujeme

- Spolehlivost a pečlivost v práci

- Schopnost pracovat v týmu

- Ochotu pracovat o víkendech

Ponúkame

- Přátelské pracovní prostředí v oblíbené restauraci

- Pravidelné brigádnické směny dle potřeby

- Ohodnocení odpovídající náročnosti práce

- Možnost osobního a profesního rozvoje v rámci restauračního prostředí

Těšíme se na setkání s Vámi!

Spojka Karlín je první flexitariánskou restaurací v ČR. Spojujeme u jednoho stolu všechny, kteří chtějí jíst dobře. Bez předsudků a bez ohledu na to, jestli se jedná o vegana, vegetariána nebo milovníka masa. #jidlospojuje