Little King U Malvaze

Anenská 7
11000 Praha, Česká republika
Tel: +420731466452
URL: http://www.littleking.cz
Kontaktná osoba: Gabriela Palmeri
Logo Little King U Malvaze
Hotel
Praha
Hlavní pracovní poměr
při osobním setkání/individuál
Čeština
Nástup Ihneď

Do našeho týmu restaurace "U Malvaze", hledáme posilu na pozici kuchař/ka na teplou i studenou kuchyň.

Budeme rádi za vyučení v oboru, ale není podmínkou. Radši než roky praxe požadujeme nadšení a zájem o gastronomii, profesionalitu, základy hygieny, příjemné vystupování, odpovědnost a týmovost.

Nabízíme výborné platové ohodnocení, dovolenou, nově zrekonstruovanou a vybavenou kuchyň, zázemí stabilní společnosti, výplatu vždy ve smluvený termín, práci v mladém kolektivu, personální stravování, možnost ubytování, multisport kartu, slevu do restaurace a našich sesterských barů a další benefity.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Práce na plný úvazek či IČO, krátký/dlouhý týden,  12 hod/směna, smlouva na dobu neurčitou.

Náplň práce

Rádi bychom do týmu získali šikovnou posilu, kterou baví práce a jejím cílem je spokojenost hostů. Má smysl pro pořádek. Rádi si i zaučíme mladého nadšeného kuchaře, který chce rozvíjet své kuchařské dovednosti a vařit v restauraci u Karlova mostu.

Jak bude vypadat váš pracovní den

• Budete přípravovat a vydávat pokrmy teplé a studené kuchyně

• Zabezpečovat plynulý chod kuchyně a přebírat suroviny

• Kontrolovat skladové zásoby a zodpovídat za správné skladování surovin

• Dodržovat HACCP a BOZP

Požadujeme

Kuchaře, kterého baví vařit, a který má zájem jak o českou klasiku, tak minutky. Dáme vám šanci pro seberealizaci, a chceme, abyste využil.

Jsi ten pravý/pravá pokud máš

- spolehlivost/zodpovědnost a chuť do práce

- samostatnost po zaučení

- týmovost

- smysl pro pečlivost a důkladnost

Ponúkame

nadstandardní platové ohodnocení

- práci s kvalitními surovinami

- nově zrekonstruovanou kuchyň

- jistotu dlouhodobého zaměstnání

- personální stravování, slevy do sesterských podniků

- přátelský a mladý kolektiv

- možnost ubytování

- seberealizaci a možnost kariérního růstu