Cantina La Fresca ČSOB

Radlická 333
15057 Praha, Česká republika
Tel: +420739075791
URL: http://www.cantina-lafresca.cz/
Kontaktná osoba: Miroslava Pešlová
Logo Cantina La Fresca ČSOB
Reštaurácia
Praha
Hlavní pracovní poměr
60 000 - 68000
Nástup dohodou, Ihneď

Naše společnost HM Gastro Group s.r.o. je ryze česká firma, která patří mezi přední poskytovatele firemního stravování.

Hledáme zkušeného a motivovaného jedince na pozici Hlavního účetního, který bude zodpovědný za správu a řízení ekonomického oddělení naší společnosti. Hlavní účetní bude úzce spolupracovat s finančním ředitelem a bude mít pod sebou tým fakturantek a účetních. Hlavním cílem je zajistit plynulý chod ekonomického oddělení a dodržování účetních standardů.

Náplň práce

• Zajištění plynulého chodu ekonomického oddělení
• Vedení a motivace týmu fakturantek a účetních
• Zpracování účetních závěrek a reportů
• Správa účetní agendy a kontrola dodržování účetních standardů
• Spolupráce s auditory a finančními institucemi
• Zajištění dodržování daňových povinností a předpisů

Požadujeme

• Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
• SŠ s maturitou ekonomického směru
• Dobrá znalost podvojného účetnictví a daňového systému v ČR
• Schopnost vést a motivovat tým
• Schopnost efektivně delegovat úkoly a řídit pracovní procesy

Ponúkame

• Zázemí stabilní a prosperující společnosti
• Možnost profesního rozvoje a růstu v rámci společnosti
• Pracovní prostředí s přátelskou atmosférou a dynamickým kolektivem
• Zaměstnanecké benefity
• Skvělé jídlo - obědy zdarma
• Zaměstnanecké slevy na celý sortiment
• Flexibilní pracovní doba

Pokud jste ambiciózní jedinec s odpovídajícími zkušenostmi a schopnostmi a hledáte novou výzvu v dynamickém prostředí, zašlete nám váš životopis.

Těšíme se na Vaši odpověď!