Bistro Monk

Maltézské náměstí 292/10
11800 Praha, Česká republika
URL: http://www.bistromonk.cz
Kontaktná osoba: Maja Vavřačová
Logo Bistro Monk
Bistro
Praha
Hlavní pracovní poměr
30500 - 35500 čistého nástup
Čeština
Nástup: 1.11. 2024

Do rodinného bistra přijmeme 2 nové členy týmu,  - potřebujeme ruce navíc. Specializujeme se na lehčí kuchyni, velmi málo masa - hlavně avokádové toasty, lívance, zastřená vejce, saláty a několik brunchových jídel.

Náplň práce

Práce v týdnu na 10 h ( pá, so , ne 11 h ).

Krátký dlouhý + 2-3 dny ( 180 hodin )

Ne-čt zavíráme kuchyň v 17:00, Pá-so v 18:00

Mazání toastů, opékání slaniny, příprava vajíček a lívanců, dělání pomazánek...

Začátek práce v 7:00, během směny 30 minut pauza ( 15 + 15 minut ) , po zavíračce 30 minut na úklid

Požadujeme

Alespoň minimální praxi v gastronomii -  v kuchyni stačí praxe na studené, není problém naučit se - vzhledem k tomu, že náš lístek je krátký.

Vyžadujme spolehlivost, dochvilnost a dodržování čistoty na pracovišti.

Máme super tým a byli bychom rádi, kdybychom našli k sobě stejného nadšence do jídla.

Odpracovaných cca 40h týdně ( 180h / měsíc )

Ponúkame

Poctivé pracovní podmínky

pracovní oblečení - vlastní merch včetně zástěr a triček

možnost multisportky

v případě potřeby si personál vychází vstříc co se týče vyměňování směn

skvělý kolektiv

dobré zázemí - šatny se sprchami a skříňkami, oběd na pracovišti zdarma, 50% sleva na vše ostatní

Bistro Monk

Bistro specializované na brunche, které se podávají celý den.