Restaurace Střecha

Křemencova 186/7
11000 Praha, Česká republika
Tel: 603241874
URL: http://www.restauracestrecha.cz
Facebook: https://www.facebook.com/RestauraceStrecha
Kontaktná osoba: Filip Hausknecht
Logo Restaurace Střecha
Reštaurácia
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
26-30 tis. Kč dle zkušeností
Čeština
Nástup dohodou, Ihneď

Hledáme nové kolegy/ně na pozici výpomocný/á kuchař/ka do našeho skvělého kolektivu veganské restaurace na Praze 1. Není nutná zkušenost s přípravou veganského jídla, vše tě naučíme.

Důležité info: jsme sociální podnik, kde pracujeme společně s lidmi se zkušeností s bezdomovectvím anebo po výkonu trestu

Náplň práce

- příprava polotovarů a zpracování surovin

- výdej hotovek

- úklid kuchyně a zázemí

- loupání a krájení zeleniny

- další výpomocné práce v kuchyni

Požadujeme

- chuť pracovat v gastronomii a učit se novým věcem

- sociální cítění a empatii

- dobré komunikační schopnosti

- odpovědnost, samostatnost, organizovanost a smysl pro pořádek

- zkušenost s prací v kuchyni je výhodou, ne podmínkou

Ponúkame

nástupní mzdu 26-30 tis. Kč dle zkušeností

- smlouvu na plný nebo částečný úvazek na HPP, na zkrácený úvazek také možnost DPP

- dýška z hotovosti i karet

- 4 týdnů dovolené

- stravné a slevy na sortiment

- příplatky za večery / víkendy / svátky

- pestrou a zábavnou práci v přátelském kolektivu