the italians wine food

Strakonická 1
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 735 174 913
URL: https://www.theitalians.cz
Facebook: https://www.facebook.com/winefoodmarket/
Kontaktná osoba: Eva Vymětalová
Logo the italians wine food
Reštaurácia
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
160,- až 200,- /h
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Jsme kavárna, obchod a restaurace s typickou italskou atmosférou a kuchyní. Můžete tu posnídat, obědvat i večeřet. Spojením kavárny, prodejny a restaurace vznikl unikátní koncept, ve kterém to žije od rána do večera, sedm dní v týdnu.

Náplň práce

příprava kávy, kávových nápojů a dalších teplých i studených nealkoholických nápojů

udržování reprezentativního atraktivního vzhledu obchodu a letní předzahrádky

Požadujeme

Milé, vstřícné vystupování, prozákaznický přístup a úsměv na tváři.

Zkušenosti s přípravou kávy

Ponúkame

Pracovní místo ve stabilní a stále se rozvíjející firmě

Stálý rozpis směn na měsíc dopředu

Férová mzda - vše na výplatní pásku, tak, jako to má být

Jsme společnost lidí s vřelým vztahem k Itálii a italskému způsobu života. Dovážíme výborné italské víno a poctivé potraviny provozujeme restauraci, obchod, kavárnu, cukrárnu a naše práce nás moc baví.