Courtyard Prague City

Lucemburská 46
13000 Praha, Česká republika
Tel: 236088101
URL: https://www.courtyardpraguecity.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/CourtyardPragueCity
Kontaktná osoba: Lenka Koryťáková
Logo Courtyard Prague City
Hotel
Praha
Brigáda
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Patříme pod rychle rostoucí hotelovou společnost CPI Hotels a.s.  a nyní hledáme do přátelského týmu v hotelu Courtyard by Marriott Prague City na Praze 3 brigádníka/brigádnici na pozici noční recepční.

Náplň práce

Práce s hosty = proces check-in a check-out hostů.

Zajišťování dalších služeb dle přání hosta.

Příprava podkladů pro kolegy z denní směny.

Noční audit, uzávěrka – kontrola účtů, reporting, fakturace.

Aktivní spolupráce s ostatními odděleními hotel

Požadujeme

Máš organizační schopnosti a komunikace všemi způsoby je tvou silnou stránkou.

Zvládneš pracovat samostatně, spolehlivě, zodpovědně a máš příjemné vystupování.

Máš výbornou znalost angličtiny a češtiny - další jazyky výhodou.

Máš chuť se učit nové věci a jsi týmový hráč.

Ponúkame

Atraktivní pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Dobrá dopravní dostupnot (3 min od metra A Flora)

12-ti hodinové směny, kolem 5-ti směn měsíčně - vhodné pro studenty.

Zajímavé finanční ohodnocení.