AQUAPALACE PRAHA

Pražská 138
251 01 Praha - Východ, Česká republika
URL: https://www.aquapalace.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/aquapalace.cz/
Kontaktná osoba: Nikol Němcová
Logo AQUAPALACE PRAHA
Kúpalisko/Aquapark
Praha - Východ
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihneď

Aquapalace Praha je svým unikátním konceptem největším aquaparkem v Evropě, který v rámci sportovně-relaxačních služeb nabízí nezapomenutelný zážitek pro širokou veřejnost i firmy. Ojedinělý resort nabízí vyžití v jedinečném vodním světě plném atrakcí nejen pro rodiny s dětmi, ale i nadšené sportovce a milovníky adrenalinu či naopak klidného relaxu. Součástí prvotřídních služeb je luxusní Spa-Wellness centrum s nabídkou unikátních procedur, rozsáhlý saunový svět a moderní dvoupodlažní fitness centrum. Napříč celým Aquaparkem je i rozsáhlý Gastroprovoz, kde naleznete kavárny, unikatní bary a stylové restaurace. Do svých řad hledáme nového kolegu/kolegyni, který hledá pracovní výzvu na pozici:

SOUS CHEF

Náplň práce

àPříprava jídel na centrální kuchyni.

àKontrola kvality potravin a jídel.

àDodržování všech hygienických pravidel a předpisů pro přípravu jídel a manipulaci s potravinami.

àZachovávání čistoty a pořádku na pracovišti.Úzká spolupráce s F&B Managerem.

Požadujeme

àVyučen v oboru s praxi min 2 roky po ukončení studia nebo víceletá praxe v oboru

àVysoké pracovní nasazení

àProfesionální přístup

àSchopnost pracovat v týmu

Ponúkame

àMotivující finanční ohodnocení

àZázemí a stabilitu silné finanční skupiny

àSamozřejmostí jsou vstupy zdarma do aquaparku a fitness pro Vás nebo Vaši rodinu

àDotované stravování a nápoje zdarma.

àPříspěvek na penzijní připojištění.

àParkování zdarma v areálu Aquapalace

àVýrazné slevy na další firemní služby a také služby a produkty našich obchodních partnerů.

àSpolupráce na HPP.