Veggie Garden

Pobřežní 394
186 00 Praha, Česká republika
Facebook: https://www.facebook.com/veggiegardenkarlin
Kontaktná osoba: Tomáš Fiala
Logo Veggie Garden
Bistro
Praha
Hlavní pracovní poměr
35 000 - 45 000 Kč
Angličtina, Čeština
Nástup Ihneď

Veggie Garden je veganské bistro, které už devátým rokem funguje nedaleko zastávky Florenc. Aktuálně hledá do svého menšího týmu vhodného kandidáta na pozici provozního manažera/manažerky, jež bude mít na starosti koordinaci provozu celého bistra.

Náplň práce

- Péče o zaměstnance - hodnocení, organizace práce, nábor a školení nových zaměstnanců
- Dohled nad kvalitou jídla a servisu
- Aktualizace nabídky a přinášení inovací
- Vedení skladu surovin, komunikace s dodavateli
- Správa sociálních sítí
- Zpracování běžné administrativy restaurace
- Řešení operativních úkolů

Požadujeme

- Ukončené středoškolské vzdělání
- Předchozí pracovní zkušenost v gastronomii
- Zkušenost s vedením týmu lidí, manažerské a organizační schopnosti
- Aktivní zájem o veganství a zdravou výživu
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a proaktivní přístup
- Znalost anglického jazyka na aktivní úrovni (B1)
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Ponúkame

- Stabilní dlouhodobé zaměstnání v gastronomii
- Příjemné pracovní prostředí (menší kolektiv s neformálními vztahy)
- Příležitost profesně se rozvíjet a dále se vzdělávat
- Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy dle výsledku restaurace
- Pracovní doba pondělí - pátek (provoz do 17:00)
- Jídlo na směnách zdarma
- Snadnou dostupnost MHD
- Nástup možný ihned

Moderní rostlinná gastronomie v centru Prahy.