Restaurant Javor

Javorská 23
34004 Železná Ruda, Česká republika
Tel: 605418433
URL: http://www.restaurantjavor.cz
Kontaktná osoba: Petr Kuncl
Logo Restaurant Javor
Reštaurácia
Železná Ruda
Brigáda, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr, Praxe & Stáž, Sezonní práce
od 45 000 Kč
Nástup Dohodou

Přijmeme kolegy na doplnění stálého týmu v moderní restauraci z rezidenci Javor zaměřené na italskou a středomořskou kuchyni.

Náplň práce

- vedení svěřené směny a tvorba menu

- zodpovědnost za dodržování stanovených postupů a dodržování hygienických standardů

- příprava pokrmů české kuchyně, samostatný výdej pokrmů

- objednávání surovin a příprava surovin

- provádění inventur na svěřeném pracovišti

Požadujeme

- mlsný jazyk, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
- základní znalost food stylingu
- nadšení pro práci v gastro provozu
- proaktivní a týmový přístup
- znalost českého jazyka
- ochotu učit se novým věcem

Výhodou bude, pokud budete umět

- dřívější praxi v zahraničí

- znalosti italských surovin a pokrmů včetně pizz
- kreativní přístup

Ponúkame

- Můžete si vybrat, jaký chcete úvazek - práce na dohodu apod. Pokud se vám u nás bude líbit, můžeme se dohodnout na hlavní pracovní poměr

- Velmi dobrý výdělek: 2500,. až 3000,- na den. V případě HPP se plat pohybuje od 45 000,- až 60 000,- Kč měsíčně

- Jste z větší dálky? Nevadí - u nás můžetet využít ubytování během turnusu

- Dostanete jídlo zdarma a máme výraznou slevu na nápoje v restauraci

- Pokud chcete, můžete vyzkoušet práci i na našich dalších provozovnách na Šumavě

- Dostanete se do kolektivu pohodových lidí, je u nás dobrá domluva s vedoucím

- Můžete využít školení a vzdělávací kurzy

- Máte také možnost kariérního růstu

Úplně nová a moderní restaurace v centru Železné Rudy se zaměřením na italskou a středomořskou gastrononomii.