Lázně Luhačovice, a.s.

Lázeňské náměstí 436
76326 Luhačovice, Česká republika
Tel: 731402385
URL: http://www.lazneluhacovice.cz
Facebook: https://www.facebook.com/karieralazneluhacovice
Kontaktná osoba: Michaela Kadlecová
Logo Lázně Luhačovice, a.s.
Hotel
Luhačovice
Hlavní pracovní poměr
30000-45000
Nástup Ihneď

Hledáte práci, která vás bude opravdu bavit? Chcete mít to nejlepší zázemí? Chcete se dál učit a vzdělávat od nejlepších kuchařů v oboru? Hledáte možnosti jak spojit rodinný život s tím pracovním? Staňte se kuchařem v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu

 Možnost nástupu dohodou

Náplň práce

* příprava snídaní a večeří formou bufetu pro hotelové hosty

* příprava minutkové a zážitkové gastronomie v À la carte restauraci

* příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

* dodržování hygienických norem

Požadujeme

* zájem o gastronomii a kulinářské trendy, úctu k jídlu a nadšení pro práci

* vyučení nebo praxi v oboru

* zájem o obor

Ponúkame

* náborový příspěvek 5 000 - 20 000 Kč

* stálý profesní růst

* sladěný pracovní a soukromý život

* prostředí luxusního čtyřhvězdičkového hotelu v Luhačovicích

* zajištěné ubytování

* příplatky za víkendy a svátky (nad rámec ZP)

* Edenred Card - "volnočasová peněženka"

* Výměnné pobyty v lázních v ČR i SR

* rozšíření znalostí a dovedností díky zahraničním odborným stážím

Přijímáme uchazeče od absolventů až po zkušené pracovníky ve svém oboru, všem můžeme nabídnout provoz adekvátní jejich vzdělání a praxi. Přijímáme uchazeče jak na hlavní pracovní poměr, tak i brigádníky na občasnou sezónní výpomoc.

Lázně Luhačovice, a. s., s kapacitou 1 300 lůžek patří k největším poskytovatelům služeb v oblasti lázeňství a cestovního ruchu v ČR. Z celkového počtu 13 přírodních minerálních pramenů na území Luhačovic jich spravujeme 10 včetně nejznámější Vincentky. Lázeňská léčba, jak nemocí pohybového ústrojí, tak především dýchacích cest je poskytovaná nejen
Inzerát KUCHAŘ/KA ALEXANDRIA**** SPA & WELLNESS HOTEL nebol uložený do obľúbených. Prihláste sa prosím.