K+K Hotels

Ve Smečkach 30
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: 777482725
URL: http://www.kkhotels.com
Kontaktná osoba: Ivan Grůza
Logo K+K Hotels
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup: 1.7. 2024

Mezinárodní hotelový řetězec s pobočkami v centru Prahy hledá vhodné kandidáty na pozici Asistentka Administrativy a finančního oddělení- práce v noci.

Výborná znalost anglického a českého jazyka podmínkou.

Možnost růstu a kariérního postupu. Schopnost pracovat samostatně na základě danných úkolů.

Náplň práce

-pomáhat s finančními úkony jako je vystavování a kontrola správnosti faktur, kontrola plateb přes global payment portal, nahrávání rezervací do extranetových portálů, kontrola příchozích rezervací a úkony nezbytné pro správné fungování hotelu.

Nezbytná je komunikace s ostatními hotelovými středisky.

Požadujeme

- velmi dobrou znalost anglického jazyka
- další jazyky vítány
- příjemné vystupování
- aktivní přístup a vysoké nasazení

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení
- práci v mladém kolektivu a atraktivním prostředí
- možnost postupu v rámci mezinárodního hotelového řetězce
- pracovní smlouvu na HPP

-Multisport karta

-personální strava zdarma