MANDARIN ORIENTAL, PRAGUE HOTEL

Nebovidská 459/1
118 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.mandarinoriental.com
Facebook: https://www.facebook.com/MandarinOrientalPrague
Kontaktná osoba: Petra Koubová
Logo MANDARIN ORIENTAL, PRAGUE HOTEL
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou

Do hotelu Mandarin Oriental Prague hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Pokojská (Room Attendant).

Mandarin Oriental Hotel Group je skupina luxusních hotelů známá svými vynikajícími standardy. Naším posláním je poskytnout hostům exkluzivní ubytování společně s výjimečnými službami, aby každý pobyt byl nezapomenutelným zážitkem.

Náplň práce

Hlavní náplní vaší práce bude:

Zajistit úklid hotelových pokojů dle požadovaného standardu

Budete zajišťovat službu večerního rozestýlání podle požadovaných standardů

Budete provádět kontrolu a doplňování minibarů a s tím spojenou evidenci

Jednou ročně generální úklidy

Požadujeme

Zkušenosti na pozici pokojské z hotelového prostředí

Základní znalost angičtiny

Pečlivost a pozornost k detailům

Komunikativnost a příjemné vystupování vůči hostům

Ponúkame

MyDays - pět dní volna ročně navíc (po dokončení prvního roku u nás)

Obědy a večeře zdarma v hotelové jídelně

Bonus za doporučení kandidáta 25 000 Kč

MoComp - pobyt na 3 až 5 nocí zdarma v jakémkoli hotelu sítě Mandarin Oriental

Příspěvek na dopravu (50 % z ceny roční jízdenky na Prahu)

Příspěvek na kartu MultiSport