Cantina La Fresca

tř. Tomáše Bati 1740
765 02 Otrokovice, Česká republika
Tel: 739075791
URL: http://www.cantina-lafresca.cz
Kontaktná osoba: Miroslava Pešlová
Logo Cantina La Fresca
Závodné alebo školské stravovanie
Otrokovice
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
Nástup dohodou, Ihneď

Jsme Cantina & Cafe La Fresca - ryze česká firma, která je předním poskytovatelem moderního firemního stravování.

Jestli Ti zůstala láska k vaření, tak jsi ten, koho hledáme.

A PROČ PRÁVĚ K NÁM?

Jsme tým nadšených kuchařů, kteří do své práce dávají kus srdce.Nebojíme se nových výzev, jsme inovativní a stále zkoušíme nové recepty.U nás najdete kolegy, parťáky, kteří Tě podpoří a inspirují.

Aktuálně hledáme posilu do našeho týmu na pobočce Yokohoma Otrokovice.

- KUCHAŘ/KUCHAŘKA

- POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Náplň práce

- čeká tě příprava tradičních jídel i moderní speciality

- postaráš se jejich výdej zákazníkovi

- dbáš na dodržování hygieny a bezpečnosti práce

- pracovní doba: ranní/odpolední (4:00-12:30, 10:00-18.30)

- místo pracoviště: Yokohama Otrokovice, tř. Tomáše Bati 1740

Požadujeme

- nadšence pro vaření a poctivou gastronomii

- člověka, na kterého je spolehnutí

Ponúkame

férovost - co si řekneme, to platí

stabilitu - práci v prosterující firmě, která stále roste a rozvíjí se

pravidelnou mzdu - vše přehledně na výplatní pásce

stravování zdarma, výrazné slevy na výrobky z naší produkce, multisport karta a další

Naše práce nás baví a tak bychom rádi přivítali dalšího kolegu/kolegyni, který/á bude sdílet naši vášeň a nadšení. Přidejte se k nám a staňte se součástí skvělého týmu!

Pošlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte přímo na tel. 731 149 849

Těšíme se na vás!