Catering Aréna

Jeronýmova 570/22
46007 Liberec-Horní Růžodo, Česká republika
Tel: 608939908
URL: https://cateringarena.cz/
Kontaktná osoba: Michaela Eichelmanová
Logo Catering Aréna
Party-/Eventcatering
Liberec-Horní Růžodo
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup dohodou, Ihneď

Sháníme kolegy na pozici kuchař/ka a pizzař/ka do cateringové společnosti, kteří se nebojí práce, nových výzev a byli by schopni zabezpečit plynulý chod kuchyně.

Náplň práce

Kuchař:

- Samostatná práce v kuchyni, předpříprava jídel a obložených mís

- Spolupráce při objednávání, přijímání a skladování zboží

- Tvorba vlastních receptur teplé i studené kuchyně

Pizzař:

- Ruční příprava pizzy a obsluha pizza pece

- Tvorba vlastních receptur

- Udržování čistoty pracoviště

Dodržování bezpečnostních předpisů a zásad bezpečnosti potravin.

Požadujeme

- Příjemné a milé vystupování

- Spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost a pracovitost

- Schopnost týmové i samostatné práce

- Chuť učit se novým věcem a stále se rozvíjet

Ponúkame

- Možnost profesní seberealizace

- Dlouhodobé partnerství

- Nadstandartní plat při plnění nastavených kritérií

- Nástup možný IHNED