Tiskárna Restaurant

Komenského 384
75301 Hranice, Česká republika
Tel: 735834257
URL: https://www.tiskarnarestaurant.cz/
Kontaktná osoba: Jana Mlčáková
Logo Tiskárna Restaurant
Reštaurácia
Hranice
Hlavní pracovní poměr
142Kč/hodina
Angličtina, Čeština
Nástup Ihneď

Celý tvůj výdělek bude oficiálně přiznán na výplatní pásce - u nás jedeme férově a transparentně. Bonusy a prémie tě čekají za dobře odvedenou práci, úspěšné obdbobí nebo dosažení stanovených cílů.

Náplň práce

Obsluha hostů – od přijímání objednávek až po servírování lahodných pokrmů a nápojůZajišťování, aby se hosté u nás cítili jako doma a byli maximálně spokojeníPříprava a úklid stolů, aby u nás bylo vždy příjemně a útulněPráce s pokladnou a pomoc s účtováním objednávekSpolupráce s týmem, aby vše klapalo

Požadujeme

Příjemné a profesionální vystupování – schopnost vytvořit přátelskou atmosféru a zajistit spokojenost hostůKomunikativnost – efektivní komunikace s hosty i týmem, schopnost řešit požadavky a případné problémy s úsměvemTýmový duch – schopnost spolupracovat s kolegy a přispívat k hladkému chodu provozu
Zodpovědnost a spolehlivost – důsledné plnění povinností a správné zacházení s objednávkami a financemiPozornost k detailům – pečlivost při obsluze hostů, servírování jídel a nápojů i údržbě čistotyOchota učit se novým věcem – zájem o zdokonalování se v gastronomii a ochota přijímat nové výzvy
Pozitivní přístup – radost z práce s lidmi a schopnost vytvořit příjemnou atmosféru pro hosty.

Ponúkame

Stabilní zaměstnánív příjemném pracovním prostředíMožnost profesního růstu a seberealizace​Stravování zvýhodněné ceny během pracovních směn (po 1. roce ve firmě i ve volném čase)
Sleva na ubytování v našem Hotelu Centrum ​Zaměstnanecké akce– teambuildingové a firemní večírky
Možnost účasti na odborných školeních pro zlepšení dovedností a získání nových zkušeností

Pokud milujete kávu a chcete pracovat v prostředí, kde se snoubí profesionalita s uvolněnou kavárenskou atmosférou, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Těšíme se, že vás poznáme a společně vytvoříme místo, kam se zákazníci budou rádi vracet!