Catering Aréna

Jeronýmova 570/22
46007 Liberec-Horní Růžodo, Česká republika
Tel: 608939908
URL: https://cateringarena.cz/
Kontaktná osoba: Michaela Eichelmanová
Logo Catering Aréna
Party-/Eventcatering
Liberec-Horní Růžodo
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Nástup dohodou, Ihneď

Hledáme kolegu na pozici číšník/servírka, který má rád svou práci, je usměvavý, stabilní a nápaditý.

Náplň práce

Servírka/číšník

- Příprava nápojů a drinků

- Poskytování hostům informace o nabídce a specialitách kuchyně

- Obsluhovat hosty, dodržovat pravidla servírování

- Prací se bavit, realizovat své nápady a užívat si dobrých vztahů s kolegy

Snídaňová servírka/čísník

- Debaras (úklid špinavého nádobí)

- Příprava a servírování snídaně

- Poskytování vynikajícího zákaznického servisu

- Udržovat čistotu v jídelním prostoru

Požadujeme

- Dodržovat standardy hygieny a bezpečnosti při manipulaci s potravinami

- Komunikativnost a spolehlivost, schopnost týmové práce

- Pozitivní a usměvavý přístup, prací se bavit

Ponúkame

- Především přátelský kolektiv, férový přístup a podporu vedení

- Práci, kde můžete uplatnit své dovednosti

- Možný osobní i profesní rozvoj

- Skvělé platové podmínky

- Nástup možný ihned/dle dohody

Inzerát Přijmeme servírku/číšníka (popř. jen snídaně) nebol uložený do obľúbených. Prihláste sa prosím.