Catering Aréna

Jeronýmova 570/22
46007 Liberec-Horní Růžodo, Česká republika
Tel: 608939908
URL: https://cateringarena.cz/
Kontaktná osoba: Michaela Eichelmanová
Logo Catering Aréna
Party-/Eventcatering
Liberec-Horní Růžodo
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Sezonní práce, Výpomoc na akci
Nástup dohodou, Ihneď

Do našeho týmu do VIP zóny s hokejovou atmosférou sháníme šikovného, komunikativního a spolehlivého barmana/barmanku, který se nebojí práce a rád pracuje s lidmi.

Náplň práce

- Obsluha a zajištění provozu baru

- Aktivní komunikace s hosty

- Týmová spolupráce s personálem restaurace

- Příprava drinků a čepování piva

Požadujeme

- Základní znalost z oboru gastronomie

- Vzdělání v oboru,koktejlové, barmanské kurzy výhodou

- Schopnost týmové i samostatné práce, komunikativnost a příjemné vystupování

- Zodpovědnost a smysl pro pořádek

- Pozitivní přístup podmínkou

Ponúkame

- Plánování směn dle Vašich možností

- Férový přístup a podporu vedení

- Práce v příjemném prostředí s dobrými vztahy

- Možnost osobní i profesní rozvoj, kariérní růst

- Nadstandartní platové ohodnocení