Hotel Bookquet

Karoliny Světlé 27
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 266 133 004
URL: https://www.hotelbookquet.cz/
Kontaktná osoba: Michaela Karbulková
Logo Hotel Bookquet
Hotel
Praha 1
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Máš vášeň pro skvělý servis? Připoj se k nám v nově zrekonstruovaném butikovém hotelu BOOKQUET, který se nachází v srdci Starého Města Prahy.

Náplň práce

Klíčové odpovědnosti:

* Tvým hlavním úkolem bude plánování a organizace snídaňového provozu.

* Budeš úzce spolupracovat s vedením, které ti bude oporou.

*Zajišťuješ řádný chod střediska a kontrolu kvality služeb.

* Budeš školit a trénovat své podřízené kolegy, budeš pracovat i se studenty

* Budeš dohlížet na čistotu a pořádek na pracovišti

* Postaráš se o příjemnou a profesionální atmosféru pro naše hosty a pro své kolegy.

* Poskytuješ přirozený a přátelský servis s úsměvem.

* Nabízíme klasické 8 hodinové směny, budeš začínat brzy ráno - už v 6 hod.

Požadujeme

Jak tedy poznáš, že jsi tím správným nováčkem do našeho týmu?

* Nezáleží na tom, kolik Ti je, ale jak velkou máš chuť se do toho pustit a využít svého vedoucího ducha

* Pokud máš přímou zkušenost v gastronomii, bude to pro Tebe plus

* Máš za sebou úspěšné studium na střední škole nebo jsi vyučen/a

* Nebojíš se učit novým věcem - systém Optima/ Septim

* Máš chuť se osobně a profesně rozvíjet

* Rozhovory se zákazníky v českém a anglickém jazyce Tě nerozhodí (další jazyky výhodou)

* Umíš dosahovat vytyčených cílů

* Jsi občas časově flexibilní

* Máš příjemné vystupování - s úsměvem jde všechno lépe

Ponúkame

Co Vám bude u nás vyloženě dělat radost?

Spolupráce na hlavní pracovní poměr

* Osmihodinové směny

Maximální podpora při řešení úkolů

Využití anglického jazyka na denní bázi

Příjemná finanční odměna vždy včas na vašem účtu se všemi příplatky, prémie a věrnostní bonusy

Nabízíme zaměstnancům závodní stravování za 23 Kč

Atraktivní pracovní prostředí v centu Prahy

*Parkovní u dceřiného hotelu DUO zdarma

Po práci se můžete odreagovat v hotelu DUO - zdarma zajdete do fitka

V hotelu DUO můžete také zajít na bowling, thajské masáže nebo do kadeřnictví, na kosmetiku a permanentní make – up (vše se slevou)

Karta Multisport za 1.020 Kč – po roce spolupráce za poplatek 520 Kč

Sleva na ubytování v hotelech Jan Hotels (hotel Duo, BOOKQUET, Carol, Růže, OLDINN)

Test stay – 1 noc ubytování se snídaní zdarma pro 2 osoby v hotelu, kde pracuji (po zkušební době)

Letní/ vánoční párty zaměstnanců

Soutěže o nejlepšího zaměstnance čtvrtletí a roku

Dárek k narozeninám, jubileu

Odměna za doporučení nového zaměstnance (po ukončení zkušební doby nového kolegy)

* Dostaneš od nás pracovní oblečení i obuv a budeme se Ti starat o praní a čištění.

Pokud Vás tato pozice zaujala a rád/a byste pracoval/a v našem Jan Hotels teamu, zašlete nám svůj životopis pomocí odpovědního formuláře.

Už teď se na Vás těšíme!