Restaurace Střecha

Křemencova 186/7
11000 Praha, Česká republika
Tel: 603241874
URL: http://www.restauracestrecha.cz
Facebook: https://www.facebook.com/RestauraceStrecha
Kontaktná osoba: Filip Hausknecht
Logo Restaurace Střecha
Reštaurácia
Praha
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
nástupní mzda 32 tis. Kč
Čeština
Nástup dohodou, Ihneď

POJĎ VAŘIT K NÁM DO STŘECHY!

Hledáme kuchaře/ku do našeho skvělého kolektivu veganské restaurace na Praze 1. Jestli tě baví vařit a dokonce ti to i jde, jsi koho hledáme. Není nutná zkušenost s přípravou veganského jídla, vše tě naučíme.

Důležité info: jsme sociální podnik, kde pracujeme společně s lidmi se zkušeností s bezdomovectvím anebo po výkonu trestu.

Náplň práce

- příprava a výdej pokrmů ze stálé nabídky

- spolupráce na vymýšlení nových jídel do stálé nabídky nebo sezónního menu

- společně s námi rozvíjet koncept a zlepšovat Střechu

- možnost spolupráce na cateringových službách

- převážně večerní směny (14:00-23:00), ale jsme otevřeni domluvě a zdravému mixu

Požadujeme

- zkušenosti z obdobné pracovní pozice

- chuť pracovat v gastronomii

- sociální cítění a empatii

- dobré komunikační schopnosti

- Čeština je podmínkou

- chuť učit se novým věcem

- spolehlivost, organizovanost, pečlivost

Ponúkame

- nástupní mzdu 32 tis. Kč

- smlouvu na plný nebo částečný úvazekna HPP

- dýška z hotovosti i karet

- 5 týdnů dovolenéstravné a slevy na sortiment

- příspěvek na multisportku a lítačku

- příplatky za večery / víkendy / svátky

- pestrou a zábavnou práci v přátelském kolektivu

- v budoucnu (bližším) bonusovou složku mzdy

- v budoucnu (delším) možnost vstupu do družstva

Inzerát Hledáme kuchaře/ku - POJĎ VAŘIT DO STŘECHY nebol uložený do obľúbených. Prihláste sa prosím.