Cafe Gate

Plzeňská 1348/95
155 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 724 203 140
URL: https://www.rsrealestate.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/rsgroupcz
Kontaktná osoba: Nikol Radechovská
Kaviareň
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup: 1.9. 2024

Do nově otevírajícího se bistra hledáme šikovnou a zodpovědnou osobu na pozici číšník / servírka . Náš ideální uchazeč by měl mít cit pro kávu a její přípravu, zároveň by neměla být cizí komunikace s hosty.

Náplň práce

      - pracovní doba od pondělí do pátku
- otevírací doba provozovny od 7:00-17:00
- obsluha hostů, občasná obsluha baru (příprava kávy, drinků, takeaway..)
- počítání inventury
doplňování

Požadujeme

- praxi na dané pozici
- týmového hráče
- samostatnost, zodpovědnost
- příjemné vystupování

Ponúkame

- zázemí stabilní společnosti která provozuje hotely po celé ČR
- výplatu pravidelně v termínu
- možnost práce na HPP nebo IČO
- možnost být u začátku nového projektu
- seberealizace
- dovolená jak se patří a navíc 1 den volna k narozeninám
- nadstandartní platové ohodnocení