Lázně Luhačovice, a.s.

Lázeňské náměstí 436
76326 Luhačovice, Česká republika
Tel: 731402385
URL: http://www.lazneluhacovice.cz
Facebook: https://www.facebook.com/karieralazneluhacovice
Kontaktná osoba: Michaela Kadlecová
Logo Lázně Luhačovice, a.s.
Hotel
Luhačovice
Hlavní pracovní poměr
24000 - 30000
Nástup Dohodou

Hledáte práci, která Vás bude bavit? Nebo chcete nastartovat kariéru? Preferujete klidnou práci bez stresu a bez zbytečné zodpovědnosti? Nechcete si práci nosit v hlavě domů? Jste flexibilní a využijete i jiné volno než víkendy?

Pracoviště: Společenský dům, hotel Palace****

Náplň práce

Především je to komunikace s ubytovanými klienty, doplňování snídaňových, obědových a večeřových rautů

Před, po a mezi jednotlivými jídly se restaurace připravují k provozu

V průběhu rautů se debarasuje – sklízí ze stolu

Požadujeme

Jak si Vás představujeme?

Chcete na sobě pracovat a učit se nové věci, nebo pokud už hromadu zkušenosti máte, nevadí Vám je předávat dál a spolupracovat

Umíte otevřít pusu a nabídnout pomoc, usmát se a pozdravit

Umíte komunikovat s kolegy i hosty

Nezáleží nám na věku ani na pohlaví, ale je potřeba být v dobré kondici, přece jen toho dost naběháte

Ponúkame

Týdenní pracovní fond je 37,5 h, pokud budete mít přesčasy, všechny proplácíme

Máme prémie, příplatky, osobní odměny a také pololetní a roční odměny

Celá mzda je oficiální a na výplatní pásce, myslíme i na Vaši budoucnost

Zkušenosti v oboru jsou výhodou ale ne nutnou podmínkou

Dáme Vám i náborový příspěvek, podle zkušeností až 10 tisíc

Pokud jste z daleka, můžeme se bavit i o možnosti ubytování

Máme velké množství benefitů (víc dovolené, dotované stravování, cafeterii, výměnné pobyty aj.)

Vážíme si slušných a pracovitých lidí

Přijímáme uchazeče od absolventů až po zkušené pracovníky ve svém oboru, všem můžeme nabídnout provoz adekvátní jejich vzdělání a praxi. Přijímáme uchazeče jak na hlavní pracovní poměr, tak i brigádníky na občasnou sezónní výpomoc.

Lázně Luhačovice, a. s., s kapacitou 1 300 lůžek patří k největším poskytovatelům služeb v oblasti lázeňství a cestovního ruchu v ČR. Z celkového počtu 13 přírodních minerálních pramenů na území Luhačovic jich spravujeme 10 včetně nejznámější Vincentky. Lázeňská léčba, jak nemocí pohybového ústrojí, tak především dýchacích cest je poskytovaná nejen