Lázně Luhačovice, a.s.

Lázeňské náměstí 436
76326 Luhačovice, Česká republika
Tel: 731402385
URL: http://www.lazneluhacovice.cz
Facebook: https://www.facebook.com/karieralazneluhacovice
Kontaktná osoba: Michaela Kadlecová
Logo Lázně Luhačovice, a.s.
Hotel
Luhačovice
Hlavní pracovní poměr
25000-33000
Nástup dohodou, Ihneď

Hledáte práci, která vás bude bavit? Chcete mít to nejlepší zázemí? Chcete se dál vzdělávat a profesně růst? Pojďte k nám!

Vy se postaráte o naše hosty, my se postaráme o vás!

Pracoviště: Alexandria**** Spa & Wellness hotel

 Nástup možný IHNED

Náplň práce

Především je to komunikace s ubytovanými klienty, doplňování snídaňových, obědových a večeřových rautů nebo servírování stravy

Servírování a kasírování na Francouzské restauraci

Před, po a mezi jednotlivými jídly se restaurace připravují k provozu

V průběhu rautů se debarasuje – sklízí ze stolu

Požadujeme

Máte zkušenosti v tomto oboru a chcete se dále zdokonalovat (minimálně 2 roky)

Umíte otevřít pusu a nabídnout pomoc, usmát se a pozdravit

Umíte komunikovat s kolegy i hosty

Znalost práce na PC (obsluha pokladního systému)

Zkušenost s účtováním

Znalost i složité obsluhy

Nezáleží nám na věku ani na pohlaví, ale je potřeba být v dobré kondici, přece jen toho dost naběháte

Ponúkame

Týdenní pracovní fond je 37,5 h, pokud budete mít přesčasy, všechny proplácíme

Máme prémie, příplatky, osobní odměny a také pololetní a roční odměny

Celá mzda je oficiální a na výplatní pásce, myslíme i na Vaši budoucnost

Zkušenosti v oboru jsou nutné

Dáme Vám i náborový příspěvek až 10 tisíc, podle praxe a zkušeností

Pokud jste z daleka, můžeme se bavit i o možnosti ubytování

Máme velké množství benefitů (víc dovolené, dotované stravování, cafeterii, výměnné pobyty aj.)

Vážíme si slušných a pracovitých lidízázemí a stabilitu silné společnosti

týden dovolené navíc (25 dnů)

mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce (některé příplatky vyšší než udává ZP)

celodenní stravování (snídaně 8 Kč, oběd 38 Kč, večeře 22 Kč)

pracovní oděv

příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

účast na gastro seminářích pod vedením odborníků

Přijímáme uchazeče od absolventů až po zkušené pracovníky ve svém oboru, všem můžeme nabídnout provoz adekvátní jejich vzdělání a praxi. Přijímáme uchazeče jak na hlavní pracovní poměr, tak i brigádníky na občasnou sezónní výpomoc.

Lázně Luhačovice, a. s., s kapacitou 1 300 lůžek patří k největším poskytovatelům služeb v oblasti lázeňství a cestovního ruchu v ČR. Z celkového počtu 13 přírodních minerálních pramenů na území Luhačovic jich spravujeme 10 včetně nejznámější Vincentky. Lázeňská léčba, jak nemocí pohybového ústrojí, tak především dýchacích cest je poskytovaná nejen
Inzerát Obsluha na hotel Alexandria**** Spa & Wellness nebol uložený do obľúbených. Prihláste sa prosím.