NOEL restaurace

Na Florenci 2
11000 Prague, Česká republika
URL: http://www.noelprague.cz
Kontaktná osoba: Filip Trifunovic
Reštaurácia
Prague
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

•⁠  Název pozice: Číšník / Servírka

•⁠  ⁠Místo výkonu práce: NOEL , Masarykovo nádraží

•⁠  ⁠Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Náplň práce

•⁠  ⁠Obsluha zákazníků

•⁠  ⁠Přijímání objednávek a jejich doručování

•⁠  ⁠Znalost jídelního a nápojového lístku

•⁠  ⁠Udržování čistoty a pořádku na pracovišti

•⁠  ⁠Komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků

Požadujeme

•⁠  ⁠Praxe na podobné pozici

•⁠  ⁠Příjemné vystupování a schopnost komunikovat se zákazníky

•⁠  ⁠Zodpovědnost, spolehlivost, týmová spolupráce, Samostatnost

•⁠  Znalost cizího jazyka - angličtina

Ponúkame

•⁠  ⁠Motivační finanční ohodnocení + spropitné

•⁠  ⁠Multisport Karta

•⁠  ⁠Možnost kariérního růstu

•⁠  ⁠Slevy na jídlo a pití

•⁠ Uniforma

•⁠ Jídlo na pracovišti