NOEL restaurace

Na Florenci 2
11000 Prague, Česká republika
URL: http://www.noelprague.cz
Kontaktná osoba: Filip Trifunovic
Reštaurácia
Prague
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

•⁠  ⁠Název pozice: Šéfkuchař

•⁠  ⁠Místo výkonu práce: NOEL , Masarykovo nádraží

•⁠  ⁠Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Náplň práce

•⁠  ⁠Vedení kuchyňského týmu a dohled nad jeho činností

•⁠  ⁠Vytváření menu a návrh nových pokrmů

•⁠  ⁠Kontrola kvality a čerstvosti surovin

•⁠  ⁠Zajištění dodržování hygienických standardů

•⁠  ⁠Plánování zásob a objednávání surovin

•⁠  ⁠Organizace práce v kuchyni a rozdělování úkolů

Požadujeme

•⁠  ⁠Předchozí zkušenosti na pozici šéfkuchaře

•⁠  ⁠Znalost moderních gastronomických trendů a kreativní přístup k vaření

•⁠  ⁠Schopnost vést a motivovat tým

•⁠  ⁠Výborné organizační schopnosti a odolnost vůči stresu

•⁠  ⁠Znalost práce s rozpočtem a řízení nákladů

Ponúkame

•⁠  ⁠Atraktivní finanční ohodnocení

•⁠  ⁠Možnost ovlivňovat tvorbu menu a využívat kreativitu

•⁠  ⁠Práci v moderně vybavené kuchyni

•⁠  ⁠Stabilní zázemí úspěšné restaurace

•⁠  ⁠Příspěvky na stravu a další zaměstnanecké benefity

•⁠  ⁠Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje

•⁠  ⁠Multisport Karta