TOWER PARK PRAHA - ŽIŽKOVSKÁ VĚŽ

Mahlerovy sady 2699/1
130 00 Praha 3, Česká republika
Tel: +420210320145
URL: https://www.towerpark.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/oblaca/
Kontaktná osoba: HR HR
Logo TOWER PARK PRAHA - ŽIŽKOVSKÁ VĚŽ
Reštaurácia
Praha 3
Hlavní pracovní poměr
Řešíme individuálně.
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Každá světová metropole má svou vyhlídkovou věž. Tower Park Praha není pouze vyhlídka. Součástí věže je i restaurace Oblaca, Bistro 66, bar Oblaca, Sky Suite apartmán, zahradní restaurace Miminoo, kongresový sál a eventové prostory.

Pojď pracovat na unikátní místo a silnou značku.

Užiješ si výhled na celou Prahu, staneš se součástí týmu profesionálů a posuneš svoji kariéru.

Náplň práce

Hledáme posilu do EVENT týmu. Úzká spolupráce s event managerem (jeho pravá ruka).

Faktická realizace eventových akcí.

Vedení týmu externistů na akci.

Zodpovědnost za kvalitní a úspěšný průběh eventu: příprava, start, konec, úklid. Komunikace s klientem, ale i s kuchyní, recepcí, atd.

Správa hotelového pokoje (check in/out).

Zodpovědnost za sklad inventáře.

Požadujeme

Prokazatelné zkušenosti z gastronomie podmínkou (nejlépe z cateringových akcí nebo eventové agentury).

Zodpovědnost, pečlivost, smysl pro deteail.

Časová flexibilita - akce mnohdy končí v pozdních večerních hodinách. Víkendy většinou volné.

Pozitivně naladěného člověka. Výborné komunikační schopnosti pro kontakt s klientem, i s kolegy.

Reprezentativní vystupování, přirozený lídr a autorita.

Chuť do práce a chuť učit se novým věcem.

Ponúkame

Jasně formulovaná náplň práce - eventy pořádáme na věži již přes 12 let.

Stabilita silné značky, možnost kariérního vývoje a posunu. Dobrá "škola", rozvoj osobní image.

Přátelský kolektiv, podpora kolegů z ostatních oddělení.

Výborné platové podmínky za dobře odvedenou práci. Mzda vždy v řádném termínu na účtu.

K dispozici firemní uniforma a prádelna. Výborná personální strava v zaměstnanecké jídelně a káva za symbolickou cenu. Sleva na naše produkty. Parkování zajištěno na vlastním parkovišti. MS karta.

Možnost nezávazného pohovoru s naším personalistou, prohlídka budoucího pracoviště.

Jsme parta lidí, kteří rozumí gastronomii a taky je baví. Těšíme se na Tebe!

Každý světová metropole má svou vyhlídkovou věž. Tower Park Praha není pouze vyhlídka. Součástí věže je fine dining restaurace Oblaca, Bistro 66, bar Oblaca, ONE ROOM HOTEL i zahradní restaurace Miminoo.
Inzerát Event coordinator Žižkovská věž nebol uložený do obľúbených. Prihláste sa prosím.