Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina 327
39464 Počátky, Česká republika
Tel: 739 481 525
URL: http://www.katerinaresort.cz
Facebook: https://www.facebook.com/resortsvatakaterina/
Kontaktná osoba: Denisa Ortová
Logo Resort Svatá Kateřina
Reštaurácia
Počátky
Hlavní pracovní poměr
Dohodou
Angličtina, Čeština
Mefisto
Nástup dohodou, Ihneď

Hledáme novou posilu do našeho wellness týmu v Ájurvédském pavilonu. Pokud máte zájem pracovat v příjemném mladém kolektivu v srdci Vysočiny neváhejte a pošlete svůj životopis.

Náplň práce

Náplň práce zahrnuje, mimo jiné, objednávání procedur v rámci rezervačního systému, komunikaci s klienty v češtině i angličtině, spolupráce se zahraničními maséry. Praxe v cestovním ruchu výhodou.

Požadujeme

Vynikající komunikační schopnosti Profesionální vystupování Schopnost komunikovat v angličtině (němčina výhodou) Časová flexibilita Nutnost práce o víkendech

Ponúkame

Mezinárodní tým Jedinečné pracovní prostředí propojené s Ájurvédskou medicínou Bonusy za výkony Zvýhodněné stravování a další zaměstnanecké benefity

Resort Svatá Kateřina, nabízí autentickou ajurvédu, špičkovou gastronomii, wellness, relax, jógu, jiné sporty a především relaxační pobyt v přírodě.