Hotel Rezidence Emmy****

K Zelené louce 2a
148 00 Praha 4, Česká republika
Tel: 246020004
URL: https://www.rezidenceemmy.com/cs/
Kontaktná osoba: Lucie Březinová
Logo Hotel Rezidence Emmy****
Hotel
Praha 4
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
50000
Čeština
Nástup Ihneď

Pro náš hotel Rezidence Emmy**** na Praze 4 hledáme kolegu/kolegyni na pozici kuchař/ka.

Náplň práce

Co Vás u nás čeká:

- příprava bufetových snídaní

- příprava obědů

- příprava večeří pro objednané skupiny (jednotné menu)

Požadujeme

- předchozí praxe na stejné pozici vítána
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
- organizační schopnosti
- flexibilitu, spolehlivost, poctivost
- pozitivní přístup a chuť k práci :-)

Ponúkame

- příjemné pracovní prostředí v klidné lokalitě

- Nabízíme plat ve výši 50000,- KČ

- Personální stravování za zvýhodněnou cenu

- Možnost parkování zdarma

- Možnost přenocování během pracovních směn pro mimopražské

- Příspěvek na dopravu - proplacení ročního kuponu na pražskou MHD

- Multisport karta za zvýhodněnou cenu

- Náborový příšpěvek ve výši jednoho platu (po uplynutí zkušební doby)

Pokud Vás nebudeme do 14 dnů kontaktovat, upřednostnili jsme kandidáta, který více odpovídal našim požadavkům.

V případě že jste reagovali na náš inzerát a zaslali naší společnosti G - REALITY s.r.o., IČ: 46507124, se sídlem U Nemocnice 430, Kolín svůj životopis výslovně souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů v platném znění a to pouze pro účely příjímacího řízení na danou pracovní pozici ve společnosti. Tento souhlas platí až do odvolání písemnou formou, nejdéle však 1 rok od poskytnutí souhlasu.