Lindner Hotel Prague Castle / JdV by Hyatt

Strahovská 128
11800 Praha 1, Česká republika
URL: https://www.hyatt.com/de-DE/hotel/czech-republic/lindner-hotel-prague-castle/prgjp
Facebook: https://www.facebook.com/LindnerHotelPrague/
Kontaktná osoba: Radka Kešnerová
Logo Lindner Hotel Prague Castle / JdV by Hyatt
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Word, Opera
Nástup Dohodou

Rozhodující moment ve Vaší kariéře – práce v Lindner Hotel Prague Castle, nově Part of JdV by Hyatt.
Čtyřhvězdičkový Lindner Hotel Prague Castle leží v těsné blízkosti Pražského hradu a Strahovského kláštera.

Náplň práce

* check-in, check-out hostů
* Jednání se zákazníky, vyřizování stížností a požadavků hostů
* Zodpovědnost za hotovostní i bezhotovostní operace uskutečněné na recepci
* Kontrola dodržování provozních procesů recepce
* Zodpovídání telefonních hovorů, vyřizování vzkazů hostům
* Vyřizování budíčků
* Spolupráce s rezervačním a konferenčním oddělením
* Zodpovědnost za správnost finančních operaci uskutečněných na recepci – kontrola účtů, provedení případné opravy veškerých finančních operací v hotelu

Požadujeme

* Ukončené středoškolské vzdělání
* praxi v oboru na obdobné pozici
* samostatnost, profesionalitu, flexibilitu
* výborné komunikační a organizační schopnosti s důrazem na kvalitu a přesnost
* velmi dobrou znalost českého ,anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
* příjemné vystupování
* nástup možný ihned nebo dle dohody
* znalost systému Opera výhodou

Ponúkame

* příjemné pracovní prostředí
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* zaměstnanecké stravování,
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvěk na multisport kartu
* během dovolené ubytování v Lindner Hotels & Resorts a   JdV by Hyatt za zvýhodněné ceny

Svůj životopis zašlete, prosím, paní Ing. Radce Kešnerové na email hr.prague@lindnerhotels.com
Vybrané kandidáty pozveme k osobnímu pohovoru.

Zasláním životopisu do společnosti Lindner Hotels Česká republika s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu, upřednostnili jsme jiné kandidáty, kteří lépe vyhovovali našim potřebám. Děkujeme Vám za pochopení.