Lindner Hotel Prague Castle / JdV by Hyatt

Strahovská 128
11800 Praha 1, Česká republika
Tel: +420226080000
URL: https://www.hyatt.com/de-DE/hotel/czech-republic/lindner-hotel-prague-castle/prgjp
Facebook: https://www.facebook.com/LindnerHotelPrague/
Kontaktná osoba: Radka Kešnerová
Logo Lindner Hotel Prague Castle / JdV by Hyatt
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou

Lindner Hotel Prague Castle JdV by Hyatt ležící v těsné blízkosti Pražského hradu hledá do hotelové restaurace  s letní terasou , Bar & Lounge  kolegu / kolegyni na pozici Restaurant Supervisor / Vrchní číšník.

Pozice je pro uchazeče ze zemí EU a nebo s platným pracovním povolením na území České republiky.

Náplň práce

·       vedení týmu obsluhujícího personálu na svojí směně

·       spolupráce s kuchyní

·       komunikace se zákazníky a jejich obsluha, podpora prodeje nabízením produktů

·       možnost podílet se na změnách

Požadujeme

·       praxe v oboru na obdobné pozici

·       vynikající organizační schopnosti

·       samostatnost, profesionalitu, flexibilitu

·       dobrou znalost anglického jazyka

·       příjemné vystupování,  proklientský přístup, empatie, profesionalita

Ponúkame

·       zázemí stabilní mezinárodní společnost

·       práce na krátký / dlouhý týden nebo na 8h směny dle domluvy s manažerem

·       osobní rozvoj a karierní růst

·       zaměstnanecké stravování

·       příspěvěk na sportovní program Multisport

·       během dovolené ubytování v Lindner Hotels & Resorts a   JdV by Hyatt za zvýhodněné ceny

Zašlete, prosím, svůj životopis na níže uvedený email. Vybrané kandidáty pozveme k osobnímu pohovoru.

Zasláním životopisu do společnosti Lindner Hotels Česká republika s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu, upřednostnili jsme jiné kandidáty, kteří lépe vyhovali našim potřebám. Děkujeme Vám za pochopení.

Inzerát Restaurant Supervisor nebol uložený do obľúbených. Prihláste sa prosím.