B&B Hotel Prague-City

Prvního pluku 29
18600 Praha 8, Česká republika
URL: http://www.hotelbb.com
Kontaktná osoba: Lenka Jarošová
Hotel
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
32 000 - 35 000
Angličtina, Čeština
Nástup Ihneď

B&B Hotel Prague-City, člen mezinárodního řetězce B&B Hotels, hledá do svého týmu kolegu či kolegyni na pozici VEDOUCÍ RECEPCE. Očekáváme praxi z recepce, spolehlivost, chuť pracovat s lidmi a snahu rychle se naučit vše potřebné.

Náplň práce

- zajištění denního chodu recepce

- zkvalitňování procesů

- plánování směn

- vedení a motivování schopného týmu recepčních

- odpovědnost za svěřené povinnosti

-  péče o hosty

- úzká spolupráce s vedením hotelu

- spolupráce s housekeeping oddělením

Požadujeme

- odpovídající praxi na recepci hotelu
- dobrou znalost českého jazyka
- anglický jazyk slovem i písmem na pokročilé úrovni, další jazyky výhodou
- samostatnost a schopnost vedení týmu
- pečlivost a pozitivní přístup
- zodpovědnost a spolehlivost
- loajalitu

Ponúkame

- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- fajn kolektiv
- perspektivní zaměstnání
- jazykové vzdělávání
- kvartální společné akce
- flexibilní osmihodinovou pracovní dobu

- velmi dobré platové ohodnocení- stravenky hrazené v plné výši - 100 Kč/ směnu

- roční odměny v závislosti na osobním ohodnocení a plnění cílů