STAGES HOTEL Prague

Českomoravská 19a
19000 Praha 9, Tschechien
Tel: +420602499768
URL: http://www.stageshotel.com
Facebook: https://www.facebook.com/stageshotelprague
Kontaktperson: Jana Šturmová
Logo STAGES HOTEL Prague
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
Englisch, Tschechisch
Nástup Dohodou, Ihned

Stylový BACKSTAGE BAR & RESTAURANT s moderní, prostornou, otevřenou kuchyní je perfektním místem, kde to žije brzy ráno, v poledne, navečer a do půlnoci. Originální koncept, moderní interiér, roztančená otevřená kuchyně a rock´n´roll na talíři. K tomu navíc vnitřní atrium plné zeleně a prostorná piazzetta kolem restaurace utváří jedinečnou atmosféru tohoto místa.

Chcete být součástí našeho BACKSTAGE BARu & RESTAURANTu?

Víte, co můžete nabídnout, jaké máte zkušenosti a že jste ve svém oboru rozhodně ještě nedosáhli svých limitů?

Chcete mít jasné pracovní podmínky, férového zaměstnavatele a být za svoji práci dobře oceněni?

Pošlete nám svůj životopis a pár slov o Vás, kde shrnete svoje zkušenosti a my se Vám ozveme.

Stellenbeschreibung

·        Podle nastavených standardů budete pečovat o naše hosty – konverzovat, prezentovat naši nabídku plnou moderních gastro zážitků, obsluhovat hosty v rámci snídaní, obědů a večerního provozu ala carte, vyúčtovávat objednávky apod.

·        Budete součástí týmu originálního konceptu.

·        Společně s Vámi budeme i nadále hravou, pulzující a sebevědomou restaurací ideální pro pracovní obědy či večeři s přáteli.

·       Průběžně se budete vzdělávat v oblasti vína a alkoholu. S partou přátelských kolegů budete degustovat nová menu naší kuchyně a podílet se na nových inovativních nápadech.

Stellenanforderung

·         Parťáka, kterého těší hostům dopřávat skvělé gastro zážitky.

·         Pozitivního, přátelského a týmového kolegu, který se rád učí novým věcem a chce se ve svém oboru rozvíjet.

·         Zodpovědného, dochvilného a samostatného člověka s chutí do práce a přílivem energie.

·         Člověka s příjemným vystupováním, který umí pracovat a komunikovat v rámci restauračního týmu.

·         Zdravě sebevědomého profesionála, který se nebojí mluvit v angličtině či dalším jazyce.

Wir bieten

·        Řádnou smlouvu na HPP (12hodinové směny - krátký/dlouhý týden)

·         Tips z hotovosti ihned po směně a z karetních transakcí jednou za měsíc.

·        Zaplacené víkendy, svátky, přesčasy a noční směny.

·        Pokud vše dobře funguje – 13.plat.

·        25 dní dovolené.

·        Příspěvek na stravování ve vlastní kantýně, nápojový balíček zdarma.

·        Postaráme se o Vaši uniformu a pracovní obuv.

·        Zvýhodněné zaměstnanecké ceny na ubytování ve všech hotelech značky Marriott Hotels International po celém světě.

·       Dobrá dopravní dostupnost - metro B / TRAM. Možnost parkování zdarma

·        Test stay – 1x za rok si užijte pobyt v hotelu jako jeho hosté.

·       Příspěvek na penzijní připojištění.

·        Zdarma školení, která povedou ke zvyšování a prohlubování Vaší kvalifikace.

·        Flexibilita při plánování směn - respektujeme individuální potřeby. Naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství.

·        Kvalitní a moderní pracovní prostředí, přátelské vedení.

·        Možnost stát se součástí unikátního projektu. STAGES HOTEL Prague získal prestižní ocenění Stavba roku 2022 a byl vyhlášen nejlepším franšízovým hotelem sítě Marriott International Hotels za rok 2022.

A JAK TO U NÁS VYPADÁ?

STAGES HOTEL Prague, Českomoravská 19a, CZ-190 00 Praha 9, Tel.:+420-221 000 000, jana.sturmova@stageshotel.com

STAGES HOTEL Prague, a Tribute Portfolio Hotel je lifestylový hotel v těsném sousedství O2 areny a O2 universa.
Das Inserat ČÍŠNÍK / BARISTA – obsluha lobby baru wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.