Hotel Don Giovanni

Vinohradská 157a
13000 Praha 3, Tschechien
Tel: 737471294
URL: https://www.hotelgiovanni.cz/
Kontaktperson: Jan Nováček
Logo Hotel Don Giovanni
Hotel
Praha 3
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Englisch
Nástup Dohodou, Ihned

Hotel Don Giovanni**** vyhlašuje výběrové řízení na pozici recepční

Hotel Don Giovanni**** se nachází ve Vršovicích v těsné blízkosti Metra Želivského. Disponuje více, jak 400 pokoji, dále nabízí 3 restaurace a 15 konferenčních místností.

Díky rozmanitosti hotelové sítě nabízíme našim pracovitým a ambiciózním pracovníkům možnost kariérního růstu. Naším hlavním cílem je spokojenost našich hostů a našich pracovníků.

Stellenbeschreibung

Směny krátký/ dlouhý týden: ranní 7.00 - 19.00/ noční 19.00 - 7.00.

Práce na denních směnách a nočních směnách.

Recepční pracuje s hotelovým programem (program řídí veškeré procesy spojené s ubytovanými hosty).

Recepční je plně k dispozici hotelovým hostům a vyřizuje jejich požadavky.

Stellenanforderung

Min. SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou.

Znalost práce s PC.

Znalost AJ na výborné úrovni, další jazyky výhodou.

Proklientský přístup.

Wir bieten

Hotel Don Giovanni nabízí velkou škálu různých benefitů ať už zdarma či za zvýhodněnou cenu jako je např:

zdarma možnost parkování pro pracovníky, kteří nebydlí v Praze, slevu 40-50% na Wellness, masáže, SPA, zkrášlující salony (kadeřnictví, manikúra, pedikúra),

zdarma stravování v hotelu (obědy, večeře) možnost zvýhodněného cestování i ubytování v rámci hotelové sítě CZECH INN HOTELS,

příplatek na pracovní oblečení, hotelovou čistírnu, , zvýhodněné ceny vstupenek (parky, bazény apod.), aj.

Práci v příjemném kolektivu a prostředí 4hvězdičkového hotelu.

Zaškolení do pracovního procesu a hotelového programu: HotelTime.

Nabízíme práci na plný úvazek.

Možnost kariérního růstu v rámci hotelu či hotelové sítě.

Motivace: finanční odměny dle splněných pracovních plánů, cílů a prodejů

Das Inserat Recepční v Hotelu Don Giovanni od 35.000 wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.