Molo Lipno

Lipno nad Vltavou
38278 Lipno nad Vltavou, Tschechien
Tel: 724988430
URL: https://www.mololipno.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/mololipno/
Kontaktperson: Pavlína Bigasová
Logo Molo Lipno
Restaurant
Brigáda, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
od 31 000 plus spropitné

- Chceš se podílet na budování F&B týmu? Jsi týmový hráč?

- Je pro tebe radost potkávat se s lidmi, komunikovat a plnit přání hostům?

- Chceš pracovat v krásném prostředí kvalitní restaurace a podílet se na budování dobrého jména celého podniku?

V tom případě nám pošli CV a pojďme to spolu probrat.

Stellenbeschreibung

- Práce v moderní restauraci MOLO Bistro

- Příprava nápojů, servis vín, baristické             dovednosti

- Spolupráce s kuchňským týmem

Stellenanforderung

- Nejdůležitější je pro nás tvůj zájem, pracovitost, spolehlivost, loajalita a pozitivní přístup.

- Smysl pro pořádek.

- Zodpovědnost a nekonfliktnost.

- Chceme, aby hosté, ze všeho, co v našich hotelech a restauracích děláme, cítili, že nás to baví a vidíme ve službách, které nabízíme, hlubší smysl.

- Dbáme na příjemné vystupování, slušnost a vstřícnou komunikaci s našimi hosty.

- Zajistit zákazníkům ty nejlepší zážitky a služby je pro nás společnou prioritou.

- Zahraniční pracovní zkušenost a komunikace v angličtině či němčině vítány, nejsou však podmínkou.

Nezaučené zaučíme.

Wir bieten

- Práci v čistém a kultivovaném prostředí.

- Možnost ubytování, v případě dojíždění příspěvek na dopravu.

- Férové jednání.

- Personální strava.

- Sleva na služby poskytované resortem.

- Možnost příspěvku na kartu Multisport.

- Možnost kariérního růstu.

Das Inserat Servírka/Číšník MOLO Bistro wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.