Zámek Zbiroh

Zbiroh 1
33808 Zbiroh, Tschechien
Tel: 602605111
URL: http://www.zbiroh.com
Kontaktperson: Petr Šlápota
Logo Zámek Zbiroh
Hotel
Zbiroh
Hlavní pracovní poměr
37000
Nástup Dohodou, Ihned

Co vás čeká

Do našeho kolektivu hledáme vrchního číšníka/ servírku. Jedná se o práci na krátký a dlouhý týden s možností přesčasů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme  praxi v oboru,  uchazeče si rádí doškolíme.

Výhodou bude, pokud budete umět

Hledáme komunikativního uchazeče s chutí pracovat se zajímavými klienty v luxusním prostředí zámku Zbiroh.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme jistotu stabilního zaměstnání s možností stravování. Po domluvě je možné ubytování. Pro jakékoliv detailní informace kontaktujte manažera restaurace p. Šlápotu - 602 605 111.

Das Inserat Vrchní číšník/ servírka na zámku Zbiroh wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.