La Petite Conversation

Tyršova 31
70200 Moravská Ostrava, Tschechien
Tel: ‭725779455‬
URL: http://www.lapeco.cz
Facebook: https://www.facebook.com/lapetitconversation/
Kontaktperson: David Girten
Logo La Petite Conversation
Restaurant
Moravská Ostrava
Hlavní pracovní poměr
35 000 Kč - 45 000 Kč
Tschechisch
Nástup Dohodou, Ihned

Pojďte vařit do LaPeCo. Do malé moderní restaurace v centru Ostravy hledáme pravou ruku šéfkuchařky Kláry Bukovecké. Dostanete možnost přinášet i realizovat své nápady a dále se posouvat. Budete součástí oblíbeného místa, které žije.

La Petite Conversation je rodinný podnik. Majitelem je veselý Belgičan David Girten a v kuchyni kouzlí skvělý tým v čele s šéfkuchařkou Klárou Bukoveckou. Zaměřujeme se na mezinárodní fúzi, jejíž základem jsou vždy kvalitní a čerstvé suroviny. Pořádáme také tématické gasto-kulturní večery a věnujeme se také cateringům. Buďte u toho s námi.

Stellenbeschreibung

Hledáme proaktivního a zkušeného člověka, kterého vaření baví.

Chceme v týmu někoho, kdo se nebojí vystoupit ze zaběhnutých kolejí a flexibilně se adaptuje na nový systém.

V našem týmu budete mít velký prostor pro kreativitu. Jsme rádi, když, naši kuchaři přináší a mohou realizovat své nápady, a když je zkrátka práce u nás baví.

Stellenanforderung

- 3 roky zkušeností na pozici kuchaře/kuchařky

- proaktivitu a chuť se učit

- samostatnost a pozitivní přístup k práci

- pečlivost a smysl pro detail

- časovou flexibilitu

- ideálně člověka na full time

Wir bieten

- jistotu stálého zaměstnání v oblíbené restauraci

- možnost se realizovat a dál posouvat

- příjemné pracovní prostředí

- rodinnou atmosféru

Das Inserat Kuchař*ka v moderní ostravské restauraci wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.