DARK KITCHEN

Řipská 1054/12
130 00 Praha 3, Czech Republic
Tel: 724315642
URL: https://www.dark-kitchen.cz/
Contact person: Radka Borovková
Logo DARK KITCHEN
Party-/Eventcatering
Praha 3
Hlavní pracovní poměr
35. - 45.000,-Kč čistého
Czech
Start by Agreement, Immediately

Pro cateringový provoz na Vinohradech hledáme profesionální a samostatně pracující spolupracovníky/kuchaře/kuchařky. Příprava jedinečných a originálních fine dining receptur v podobě tzv. fingerfoods a cofee breaks.

Job description

příprava a úprava pokrmů z české i mezinárodní kuchyně
– dodržování předepsaných receptur a pracovních postupů
– dohled nad kvalitou a čerstvostí použitých surovin
– dodržování časového harmonogramu výroby
– spolupráce s ostatními pracovníky výroby

Job requirements

– předchozí zkušenost v oboru (výhodou praxe v oblasti fine dining)
– samostatnost
– profesionální přístup k práci a svěřenému pracovnímu zadání
– ochotu spolupracovat a vzdělávat se v rámci inovací v oblasti výrobních procesů gastronomie
– schopnost pracovat s vysokým pracovním i časovým nasazením
– pokoru, poctivost, kolektivnost a vstřícnost

We offer

– motivační platové ohodnocení
– moderní pracovní prostředí s přátelským kolektivem
– nevšední a rozmanitou pracovní náplň
– zázemí silné a dynamické společnosti
– zaměstnanecké slevy
– Multisport karta
– možnost pracovního postupu
– bonusové ohodnocení v případě dlouhodobého plnění výrobního plánu

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Gastro&eventová skupina SPOJUJEME. Do naší rodiny patří: * Restaurace Spojka Karlín * Spojka Events - eventový prostor v Karlíně * Etnosvět Events - eventový prostor u I.P. Pavlova * Endorfin - multifunkční prostor s únikovými hrami * Show must go on - zábavné programy offline i online * Dark Kitchen - cateringové služby a Bistro na Vinohradech