HONEST Apartments & Workspaces Říčany

Černokostelecká
25101 Říčany, Czech Republic
Tel: 774499298
URL: http://www.honestricany.cz
Contact person: Veronika Jeřichová
Logo HONEST Apartments & Workspaces Říčany
Hotel
Říčany
Hlavní pracovní poměr
35 000
English
Start by Agreement, Immediately

Hledáme pro-klientsky orientovanou osobu, která má ráda sociální interakci a komunikaci, využívá moderní online nástroje a dokáže poznat potřeby hosta a ty mu poskytnout. Zároveň ale silnou osobnost, která si umí svou práci zorganizovat a jasně stanovit priority.

Jaký/á bys měl/a být?
> Komunikativní, dynamická a pozitivní osobnost.
> Umět se rychle zorientovat, hledat řešení, ne problémy.
> Máš rád/a nové výzvy a nejsi „institucionalizovaný/á“.
> Chuť neustále se učit a posouvat své hranice.
> Systematický/á a rád/a dotahuješ věci do konce.
> Máš analytické myšlení a schopnost vyhodnotit data.
> Pokročilou znalost AJ, slovem i písmem (alespoň B2), ostatní jazyky jsou výhodou.
> Základní IT znalost a schopnost zachovat si klidnou hlavu.
>Výhodou je pracovní zkušenost v oblasti front office zákaznických služeb, v konferenčních nebo coworkingových centrech.

Náplň práce

Co tě u nás čeká?
> Zajištění bezproblémového chodu recepce.
> Kontrola řádně vyplněných registračních karet, které budou u nás zcela online.
> Komunikace s hosty před příjezdem, v rámci pobytu a také po jejich odjezdu i za dvě rezidence v Praze.
> Práce s rezervačním systémem MEWS / rezervace, platby, uzávěrky, reporting.
> Kontrola a zodpovídání na hodnocení.
> Asistence při případných dotazech našich hostů v průběhu CH-IN / OUT, což, ale bude také možno provést zcela online ?> Koordinace práce s dalšími odděleními včetně coworkingu (úklid, údržba, speciální požadavky ...)
> Administrativní práce spojené s chodem objektu

Ale nehledáme nikoho, kdo bude jen koukat na dané standardy, hledáme pohodového člověka, který vycítí potřeby klienta a udělá pro něj vše ? i kdyby bylo řešení nějak nestandardní.

Nabízíme

Co za to získáš?
> Přátelské pracovní prostředí a tým profesionálů
> Zázemí silné a stabilní společnosti
> Podílení se na uvedení nového produktu
> Podíl na dosažených výsledcích
> Sleva na ubytování
> Zaměstnanecký poměr/spolupráce na IČO

Ad Noční recepční do nového LIVE & WORK konceptu has not been saved to your favorites. Please log in.