MAMA SHELTER

Veletržní 1502/20
170 00 Praha 7, Czech Republic
Tel: +420 225 117 818
URL: https://www.mamashelter.com/en/prague
Contact person: Veronika Mičienková
Logo MAMA SHELTER
Hotel
Praha 7
Hlavní pracovní poměr
Czech

MAMA SHELTER PRAGUE hledá šikovného  kuchaře nebo kuchařku nejen s praxí, ale také se zájmem o obor.

Náplň práce

Vaříme českou i mezinárodní kuchyni,  obědová menu, a´la carte, sharing a naše vyhlášené nedělní brunche.

Pojďte se s námi sejít a popovídat si o tom, co umíte a co Vám naopak i my můžeme nabídnout..

Požadujeme

- v kuchyni se vyznáte jako profík ?

- máte zájem o gastronomii a chcete získat nové zkušenosti

- spolehlivost a dochvilnost je Vaší silnou stránkou

- český jazyk na komunikativní úrovni

- a protože jsme přátelský tým, tak hledáme i fajn člověka :-)

Nabízíme

- férové finanční ohodnocení, vše vyplácíme přes smlouvu; Mama se o Vás postará, takže o své sociální jistoty nepřijdete :-)

- smlouvu na 1 rok a pokud si padneme do noty, bude na dobu neurčitou

- po dobře vykonané práci je čas na odpočinek = Mama přidává 1 týden dovolené navíc (25dní)

- přátelské pracovní prostředí

- příspěvek na Multisportku nebo Penzijko

- slevy na ubytování/produkty v síti Accor a pokud cestujete rádi, můžete letos využít ubytování se snídaní za 49 EUR/noc a 2 osoby ve všech Mama v Evropě

- nezapomeneme oslavit Vaše narozeniny

Mama ❤️ YOU!

Ad Kuchař ⭐ Kuchařka has not been saved to your favorites. Please log in.