Hotel Prague Inn ****

28.října 378/15
110 00 Praha 1, Czech Republic
Tel: 776330026
URL: http://www.hotelpragueinn.cz
Logo Hotel Prague Inn ****
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
50000 - 60000 kc v sezone i vi
Czech
Start date Immediately

Společnost provozující restaurace v Praze 1 přijme číšníka/servírku. Jelikož se restaurace nachází přímo v centru Prahy,rádi bychom přijali číšníka/servírku s praxí. Rajonový způsob obsluhy. Práce krátký/dlouhý týden.Plat 22500,- Kč/měsíc + tipy. Angličtina velkou výhodou..

Náplň práce

Obsluha zákazníků. Přijímání a zanášení objednávek.Samostatně účtující,rajonový systém.

Požadujeme

Spolehlivost, dochvilnost,příjemné vystupování,chuť se učit novým věcem, umět pracovat v týmu,praxe,čistý trestní rejtřík

Nabízíme

Práce v dobrém týmu, personální stravování,výplaty včas, možnost karierního růstu

Job requirements

-Praxi v oboru

-samostatnost

-spolehlivost

-dochvilnost

-poctivost

-kladný přístup k výkonu práce

We offer

-práci v zavedené restauraci s dlouholetým

působením

- Kariérní růst

Ad číšník/servírka (v) has not been saved to your favorites. Please log in.