gastroholik.cz - je-li gastronomie tvou závislostí

EcoKrabičky.cz 

Jak vám chutnal Bernard?

Jak vám chutnal Bernard?

"V jedné z restaurací jsem si dal naše pivo. Nebylo úplně v pořádku. Napadlo mě, že potřebujeme dát zákazníkům možnost nám v reálném čase sdělit, jak jim naše pivo chutná. A přál jsem si, aby výčepní věděl, jak na to, aby pivo bylo perfektní a vraceli se mu hosté," popisuje úvodní myšlenku, která vedla ke vzniku u nás dosud nebývalého komunikačního mostu se zákazníkem, spolumajitel Rodinného pivovaru Bernard Stanislav Bernard.

 

V podnicích s čepovaným pivem Bernard tak nyní mají zákazníci možnost prostřednictvím jednoduché a uživatelsky přívětivé aplikace "Jak Vám dnes chutná Bernard?" nápoj ohodnotit hvězdičkami a připojit komentář. Údaje se sbíhají v pivovaru, ten pak podle potřeby na konkrétní provozovnu vyšle odborníka, aby personálu pomohl s nastavením péče o pivo, výčepního zařízení i samotným čepováním, aby výsledek byl co nejlepší.

 

Jak vám chutnal Bernard

 

Sem budu chodit, tady mají dobré pivo

Pivo odchází z pivovaru v perfektní kvalitě, snahou je, aby se ve stejné kondici dostalo až k zákazníkovi. "Proto trvale dbáme na to, aby pivo cestou neutrpělo a každý, kdo nabízí naše pivo, uměl čepovat co nejlépe. Získají tím všichni, především zákazník. A spokojený zákazník se rád 'vrací na místo činu'. Kvalita je náš hlavní prodejní argument," říká obchodní ředitel pivovaru Zdeněk Šípek.

 

Vše o čepování na jednom místě

Spolu s komunikační platformou "Jak Vám dnes chutná Bernard?" pivovar vytvořil nový web s ucelenými informacemi o správném čepování piva. 

 

Jak vám chutnal Bernard

 

Krátká videa a texty pomohou profesionálnímu i amatérskému výčepnímu zvládnout např. různé styly čepování piva, jako jsou hladinka, šnyt nebo řezané, a ukáží také, jak by čepování vypadat nemělo. Návštěvník najde informace k péči o výčep, sanitaci a dobré rady jak se vypořádat s technickými problémy. Pivovar připojuje řadu dobrých triků a tipů z praxe. Nový web najdete na adrese www.bernard.cz/kvalita.

Vašek z GastroJobs

Zdroj, fotografie: Rodinný pivovar Bernard

 

Chtěli byste pracovat třeba v Návštěvnickém centru Rodinného pivovaru Bernard v Humpolci? Na GastroJobs.cz najdete aktuální výpis volných pozic.

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.