Kdo jsme?

GastroJobs.cz je největší a na trhu nejdéle působící český pracovní portál v oboru gastronomie,hotelnictví a cestovního ruchu.

Už od roku 2001 spojujeme zaměstnavatele, od mezinárodních luxusních hotelů přes restaurační řetězce nebo cestovní kanceláře až po nezávislá zařízení, horské chaty a vesnické hospůdky, s vhodnými uchazeči na místa kuchařů, číšníků, servírek, barmanů, recepčních, pokojských či údržbářů, ale i ve vrcholovém a středním managementu.

Disponujeme nejrozsáhlejší databází, kontakty a širokým povědomím mezi zaměstnavateli i uchazeči v oboru, jsme oficiálním partnerem oborových asociací a aktivně podporujeme oborové školství a relevantní juniorské soutěže. V gastronomii, hotelnictví a cestovním ruchu jsme zkrátka doma. Je to náš obor!

Proč inzerovat na portálu GastroJobs.cz?

Kromě výše uvedeného nabízíme rychlé zadávání inzerce bez zdlouhavých schvalovacích procesů, pro uchazeče samozřejmě všechny služby zdarma a pro zaměstnavatele přijatelné ceny s férovou finanční politikou založenou na velikosti provozovny.

Je to jen o lidech!

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.