Petite France

ECOKrabičky

Poděbradská hotelovka oslaví půlstoletí existence

Poděbradská hotelovka oslaví půlstoletí existence

Poděbradská hotelová škola si v roce 2018 připomene padesát let od svého založení. Držitelka prestižního ocenění Škola roku, který jí v roce 2016 udělila Asociace hotelů a restaurací za dlouholetou kvalitní praktickou přípravu mladé generace, obdržela v lednu letošního roku diplom pro nejlepší odbornou školu na celorepublikové juniorské profesní soutěži GASTRO JUNIOR v Brně, kde ocenění převzali zástupci školy z rukou Asociace kuchařů a cukrářů, Asociace číšníků a České barmanské asociace.

 

Poděbradská hotelová škola si letos připomene padesát let od svého založení

 

Uznávaná i obdivovaná poděbradská hotelovka bude slavit na poděbradské Lázeňské kolonádě v sobotu 9. června 2018 prvním ročníkem School Food Festu, gastronomického festivalu, který bude zároveň nezapomenutelným narozeninovým happeningem.

 

Všechny své absolventy a příznivce zveme na přátelské setkání u festivalových stánků s nabídkou tradiční i moderní gastronomie, kterou přijedou nabízet prestižní pražské společnosti Zátiší nebo Ambiente, aby se o přízeň ucházely spolu s domácí poděbradskou společností La Place nebo Sweet barem zdejšího hotelu Golfi. Gastronomicky i profesně zaujmou jistě prezentace indické pece tandoor, švýcarské fondue z partnerské hotelové školy z Lucernu nebo kouzla mistra mixologie Achima Šipla. Ti všichni se o přízeň publika budou dělit s kuchařským studiem společnosti InterGast, ve kterém žáci poděbradské hotelovky se svými učiteli budou prezentovat projekt “Vaříme podle Kulinářského umění Jiřího Roitha“.

 

Žáci poděbradské hotelovky se ve světě neztratí ?

 

Pozornost si jistě zaslouží i velká otevřená soutěž v pojídání plněných knedlíků se zelím a cibulkou, které připraví firma Aramark. Kromě gastronomických zážitků a profesního umění si návštěvníci festivalu budou užívat během celého dne produkci regionálních hudebních uskupení, pro dětské návštěvníky bude připraven veselý hotelovácký víceboj, další zábavné sportovní vyžití si budou moci užít všechny generace absolventů. Pro jejich vzpomínky a setkání i pro návštěvy veřejnosti bude otevřena budova školy, na třídní srazy hotelováků se těší a připravují poděbradské kavárny a restaurace.

 

Poděbradská hotelová škola v lednu letošního roku obdržela diplom pro nejlepší odbornou školu na celorepublikové juniorské profesní soutěži GASTRO JUNIOR v Brně

 

Přijeďte si užít padesáté narozeniny poděbradské hotelové školy na School Food Festu v sobotu 9. června 2018 od 10:00 do 18:00 na Lázeňskou kolonádu do Poděbrad. Podrobnější informace získáte na webových stránkách festivalu.

 

Ukázka práce žáků hotelovky v Poděbradech

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.