SkiResort

Petite France

ECOKrabičky

Hilton Prague Old Town oslavil 25. narozeniny

Hilton Prague Old Town oslavil 25. narozeniny

V hotelu Hilton Prague Old Town se 21. června slavilo a důvody byly hned dva. Prvním bylo 25. výročí otevření a druhým ukončení šestiměsíční renovace všech pokojů.

 

Gala recepce se zúčastnila stovka vážených hostů, klientů hotelu, obchodních partnerů, velvyslanců, konzulů, zástupců vlastníků a osobnostní českého šoubyznysu. Akce se nesla v duchu párty Velkého Gatsbyho. Téma bylo vybráno záměrně právě proto, že velmi dobře zapadlo do art deco stylu hotelového lobby a nově zrekonstruovaných pokojů.

 

Hilton Prague Old Town oslavil petadvacáté narozeniny


Hosté si vychutnali výtečnou večeři a nápoje, nechyběly ani ústřice, sushi a další delikatesy, šampaňské teklo proudem. Téma Velkého Gatsbyho se neslo celým večerem, mimo jiné prostřednictvím profesionálních herců v dobových kostýmech, kteří byli účastníky recepce. Stylovou atmosféru podtrhly skvělé dekorace včetně ledových soch.


Závěrem večera generální ředitel hotelu Christian Schwenke rozkrojil narozeninový dort připravený týmem cukrářů hotelu Hilton Prague Old Town.

 

Hilton Prague Old Town oslavil petadvacáté narozeniny

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.