SkiResort

Petite France

ECOKrabičky

Beefeater Pink chutná po čerstvých jahodách

Beefeater Pink chutná po čerstvých jahodách

Beefeater Pink je vyráběn a destilován v Londýně pod dohledem master distillera Desmonda Payna, průkopníka ve světové výrobě ginů. Při tvorbě se Payne inspiroval kreativitou a tvůrčí zvědavostí zakladatele značky Beefeater, Jamese Borrougha. Původním povoláním lékárník, Borrough během svého působení na pozici palírníka vyrobil nespočet skvělých lihovin, jako jsou malinový gin, cherry brandy, British Brandy či mátové bittery.

 

Beefeater pokračuje v jeho vášni propojovat kvalitní řemeslnou práci s experimentováním a představuje tento nový, přírodně ochucený jahodový gin pro novou generaci konzumentů. Jsou to právě mileniálové, neboli generace Y, kdo stále více hledají zajímavé a komplexní chutě, proto je Beefeater Pink pro své lahodné tóny, originalitu a jasnou barvu lákavou alternativou ke klasickému ginu.

 

Pink Your Gin

 

Beefeater Pink voní po čerstvých jahodách, které jsou cítit také v chuti a perfektně doplňují nahořklou chuť rostlinných složek, tzv. botanicals, zastoupené zejména jalovcem. Svěží tóny citrusových plodů pak pomáhají dotvořit skvěle vyváženou chuť ginu. Nejlépe chutná smíchaný s tonikem v osvěžujícím drinku Pink&Tonic. Pro jeho přípravu je potřeba sklenice plná ledu s 4 cl Beefeateru Pink, dolitá 10 cl tonicu a dozdobená plátky jahod. Vychutnat Beefeater Pink si lze i samotný na ledu či s růžovou limonádou, vždy doplněný o čerstvé nakrájené jahody.

 

Pink Your Gin


Pro zdůraznění světle růžové barvy je gin umístěn v průhledné láhvi, ozdobené logem s graffiti v šablonovém výtvarném stylu stencil art. Láhev zachycuje kontrast mezi tradičním a moderním typický pro Londýn, domovinu značky Beefeater. Beefeater Pink je první inovací uvedenou nově vzniklým subjektem The Gin Hub, který propojuje tři oceňované a průkopnické značky ginu skupiny Pernod Ricard: Beefeater, Plymouth a Seagram's gin.

 

Eric Sampers, ředitel značky Beefeater k novému růžovému ginu říká: “Beefeater Pink vskutku zachycuje to, čím se gin v posledních letech stal – moderní kategorií destilátů plnou života, inovace a barev, ve které se spotřebitelé nebojí vzepřít se konvencím. Destilovaný v Londýně, Beefeater Pink představuje ducha tohoto velkoměsta, kde se právě konvence a modernost vzájemně doplňují.“  

Zdroj: Pernod Ricard

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.