Café AdAstra

ECOKrabičky

Letní refresh v alcronském Be Pop Baru

Letní refresh v alcronském Be Pop Baru

Pražský Be Bop Bar, skrývající se v prostorách hotelu Alcron u Václavského náměstí, přichází v duchu blížícího se léta a parných dnů s novým koktejlovým menu. Bestsellery zůstávají, jinak by byli klienti tohoto podniku jistě zklamáni, ale menu nabídne 10 nových míchaných drinků.

 

Jejich společným cílem je osvěžení zákazníka a uspokojení všech jeho smyslů. Zrak bude ze stylu servírování a designu těchto signature koktejlů "nadšen“, stejně tak jejich konzumací jistě uspokojíte i čich - většina nápojů je totiž silně automatická. Sluch potěší cinkání ledu v zajímavých sklenicích, jejichž tvar zase zaměstná hmat. A nejvíc jde samozřejmě o chuť, ale ochutnat už musíte sami.

 

Be Pop Bar, interiér

 

Mezi novinkami a "must try“ jsou například:

 

Be Fragrance

Sloe gin, pedro ximenez, gentian

Be Fragrance

 

Be King

Dark rum, cointreau, yuzu, vanilka, cider

Be King

 

Be a Rockstar

Bourbon, jablečno skořicový shrub, třešňový džem, javorový sirup

Be a Rockstar

 

Be a Sorcerer

Slivovice, lemongras cordial, lychee, lemon, supasawa, hoeny

Be a Sorcerer

 

či nealko Be a Mammal

Chai latte, plnotučné mléko, kondenzované mléko

Be a Mammal

 

Společnou vlastností většiny novinek je ovocný akcent. Některé drinky jsou však i sladší a těžší, jejich složkou je pak zejména chocolate bitters či javorový sirup. Pro ty, kdo chtějí začít večer třeba limonádou, zde mají na výběr pět příchutí. Neváhejte a přijďte si užít léto do Be Bop Baru.

Redakce GastroJobs.cz

Zdroj, fotografie: Hotel Alcron

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.