FOR GASTRO 2020

Gastro Is Not Dead

ClouDesign

EcoKrabicky

Pomůžeme vám s novým rozjezdem!

Pomůžeme vám s novým rozjezdem!

Konečně se rýsují konkrétní termíny, ve kterých se opatření způsobující paralýzu gastronomie, hotelnictví a dalších služeb začnou postupně rozvolňovat. Je tedy ten správný čas začít doplňovat stavy zaměstnanců.

 

Ptáte se, proč inzerovat právě nyní, když je na trhu dostatek volných sil? Je to jednoduché. Dáte případným kandidátům vědět, že právě vaše firma už nabírá. Jakmile všichni dostanou zelenou ke znovuotevření, věci se dají rychle do pohybu. Ukažte se už teď na GastroJobs.cz - na místě, které zájemci o práci zkontrolují jako první. Nečekejte, až vás osloví náhodný uchazeč nebo uchazečka. Vybírejte si z těch nejlepších, dokud jsou volní!

 

Současná nelehká situace nás postihla stejně jako vás, a proto víme, že se teď hodí každá ušetřená koruna. Z tohoto důvodu vám dočasně nabízíme na měsíční a čtvrtletní inzertní balíčky (viz ceník) slevu ve výši 30 %*. 

 

Tuto slevu poskytujeme na všechny nové registrace (registrovat se můžete zde) a obnovení předchozích registrací do 15. června 2020.

 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat e-mailem na inzerce@gastrojobs.cz nebo telefonicky na +420 602 557 555. 

 

Přejeme vám hodně úspěchů do nového rozjezdu a těšíme se na viděnou na portálu GastroJobs.cz.

 

* Slevy se nevztahují na půlroční a roční balíčky, vyjmuty z této nabídky jsou taktéž rámcové smlouvy a topování. Slevy se nedají kumulovat, tudíž se na zlevněnou cenu již nevztahuje sleva za členství v AHR.

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.